KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16165268

nr 1616 5268

Akvarell

Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad 1931, blomsterstilleben, 31x23 cm, yttermått inklusive ram: 33x27 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 29 april 2024
kl 19:01:44